CZARTER JACHTU GDAŃSK

Czarter jachtu Gdańsk. Rejsy jednodniowe i wielodniowe po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku

Czarter jachtu Gdańsk, Sopot, Gdynia, to atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu w Trójmieście, na wodach Zatoki Gdańskiej i Bałtyku oraz popularne rejsy jachtem na Hel. Wynajem jachtu jest ze sternikiem dlatego od przyszłej załogi nie wymagam umiejętności żeglarskich, ani patentu. Moja propozycja skierowana jest przede wszystkim do wszystkich osób, które chciałyby w ciekawy sposób spędzić wolny czas i wypocząć. W związku z tym, każdy rejs dostosowany jest do możliwości i preferencji załogi. Jest to propozycja dla osób pojedynczych, jak również dla osób, które chcą spędzić wolny czas w gronie znajomych.

Wynajem jachtu Gdańsk. Rejsy jednodniowe i wielodniowe po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku
Czarter jachtu Gdańsk

Proponuję rejsy jednodniowe ze sternikiem (np rejsy jachtem na Hel, do Jastarni, Gdyni, Gdańska lub Sobieszewa) dla maksymalnie sześciu osób oraz dłuższe (wielodniowe) dla trzech osób, w dowolnych terminach. Wszystko jest do ustalenia, jakie porty będziemy odwiedzać i dokąd popłyniemy. Wynajem jachtu może być prezentem dla bliskiej osoby, niespodzianką dla znajomych lub rodziny, sposobem na wolną niedzielę. Voucher podarunkowy na rejs jachtem w postaci opłaconego rejsu to forma prezentu, która sprawi radość ukochanej osobie. Można również zaliczyć rejsy stażowe i otrzymać opinię z rejsu lub podszkolić własne umiejętności. Dokument ten jest niezbędny do zdobywania kolejnych stopni żeglarskich. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby załoga przejęła prowadzenie jachtu. Każdy kto ma na to ochotę , może również spróbować swoich sił za sterem.

czarter jachtów Gdansk
SKĄD WYRUSZAMY

Jacht cumuje na przystani Polskiego Klubu Morskiego, który znajduje się, przy Morskiej Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku ul Stara Twierdza 12 ( mapa z lokalizacją na stronie internetowej ) w związku z tym, stąd rozpoczynają się rejsy. Przy przystani są również miejsca, gdzie można bezpłatnie zaparkować samochód.
Czarter jachtu Gdańsk, Gdynia, Sopot, to rejsy jednodniowe i wielodniowe jachtem typu Shipman 28, po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku. Na jachcie dostępne są kamizelki asekuracyjne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Możliwy też jest czarter jachtu na godziny – Atrakcyjne ceny – Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów i rezerwacji terminu rejsu.

PRZYKŁADOWE REJSY JACHTEM PO ZATOCE GDAŃSKIEJ

Gdańsk – Sopot – Gdańsk . . . . . . . . . . . . . . . . . czas trwania 4 godz.
Gdańsk – Gdynia – Gdańsk . . . . . . . . . . . . . . . . czas trwania 6 godz.
Twierdza Wisłoujście – Stare Miasto . . . . . . . czas trwania 3 godz.
Gdańsk – Hel – Gdańsk . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . czas trwania 1 dzień
Gdańsk – Jastarnia – Gdańsk . . . . . . . . . . . . . . czas trwania 1 dzień
Twierdza Wisłoujście – Sobieszewo . . . . . . . czas trwania 1 dzień
Gdańsk – Władysławowo – Gdańsk . . . . . . . czas trwania 2 dni (nocleg na jachcie)
Gdańsk – Łeba – Gdańsk . . . . . . . . . . . . . . . . . . czas trwania 4 dni (nocleg na jachcie)

Podany czas trwania jest orientacyjny. Ze względu na kierunek i siłę wiatru w dniu rejsu, może się zdarzyć że port docelowy może zostać nieosiągnięty lub zmieniony.

Z uwagi na to gdzie stacjonuje jacht dodatkową atrakcją może być zapoznanie się z historią Twierdzy Wisłoujście której początki sięgają połowy XIV. Można ją przy okazji zwiedzić przed lub po rejsie.