VOUCHER NA REJS JACHTEM

Voucher na rejs jachtem to forma prezentu w postaci opłaconego rejsu, dla osoby obdarowanej. Wykupując voucher można od razu zarezerwować termin rejsu lub może to zrobić osoba obdarowana po otrzymaniu vouchera. Należy skontaktować się wtedy mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia wolnych terminów i wybrania któregoś. Voucher podarunkowy na rejs jachtem ważny jest do 10 października 2021 roku. Mogą to być rejsy kilkugodzinne, całodniowe lub też wielodniowe. Wykupując voucher, należy mieć również na uwadze że cena uzależniona jest od miesiąca w którym ma odbyć się rejs.

Voucher na rejs jachtem. Prezent
Voucher podarunkowy

Voucher upominkowy to idealny prezent na wszystkie okazje jak urodziny, śluby jak również rocznice i święta. Spraw radość swoim bliskim, obdaruj ukochaną osobę czymś niezwykłym, co wywoła prawdziwy uśmiech innymi słowy – podaruj żeglarskie emocje. Voucher w rzeczywistości przepustką do prawdziwej przygody. Czarter jachtu z kapitanem, pozwoli obdarowanej osobie cieszyć się w towarzystwie bliskich z uroków morskiej żeglugi. W ramach rejsu jeżeli osoby są zainteresowane, przeprowadzany jest podstawowy instruktaż żeglarski pozwalający samodzielnie prowadzić jacht.

Sezon żeglarski rozpoczyna się od weekendu majowego. Rejsy odbywają się w okresie od 30 kwietnia i trwają do 10 października. W rejsie może uczestniczyć maksymalnie 6 osób. Im mniej osób, tym większy komfort. Przy wielodniowych rejsach maksymalna ilość osób to 3  Związane jest to z ograniczoną ilością koi do spania.

Voucher podarunkowy na rejs jachtem