WYNAJEM JACHTU GDAŃSK

Wynajem jachtu Gdańsk, Sopot oraz Gdynia. Rejsy standardowo rozpoczynają się z Twierdzy Wisłoujście jednakże w niektórych sytuacjach można ustalić inne miejsce . W takim przypadku opłata za rejs powinna być uregulowana z góry. Czas potrzebny na dopłynięcie w inne miejsce doliczany jest też do czarteru.

Wynajem jachtu Gdańsk

Jeżeli rejsy będą wielodniowe to należy mieć na uwadze żeby posiadać własne śpiwory. Możliwy też jest czarter jachtu na godziny. Na jachcie jest sprzęt do odtwarzania muzyki z którego można skorzystać. Można podłączyć smartfona lub własnego pendrive. Osoby niepełnoletnie powinny mieć zgodę rodziców na udział w rejsie. Czarter jachtu bez patentu.

Voucher podarunkowy

Załoga  zabiera  prowiant  uzależniony  od  fantazji,  apetytu  oraz  długości rejsu.  Można  też zaplanować jakiś  posiłek  w jednym  z  odwiedzanych portów w przypadku gdy planowany jest postój.   Jacht  posiada instalację wody użytkowej. Wyposażony  jest także w niewielką kuchenkę umożliwiającą zagotowanie  wody w czajniku  lub  podgrzanie czegoś w garnku.  Na jachcie są podstawowe naczynia i sztućce.

Gdańsk wynajem jachtu
Wynajem jachtu

Atrakcją w trakcie rejsu może również być kąpiel w morzu, która warunkowana jest  sprzyjającymi warunkami pogodowymi i trasą rejsu. Skorzystanie z morskich kąpieli możliwe jest tylko przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa i asekuracji. Osoby po spożyciu alkoholu nie mają takiej możliwości.

Gdańsk- wynajem jachtu
Wynajem jachtu Gdańsk

Wynajem jachtu można również wykorzystać do podniesienia swoich umiejętności. W ramach rejsu, dla osób zainteresowanych, można zaliczyć podstawowy instruktaż żeglarski który w rezultacie pozwoli samodzielne prowadzenie jachtu.

Gdańsk - wynajem jachtu
Wynajem jachtu Gdańsk